article n.114

28. října 2013 v 12:37 | yawn |  I write
Nevím, jak dlouho jsem už nenapsala, ale od té doby se vlastně ani nic nového neděje, takže nemám o čem psát. A když už se něco děje, tak o tom nemám chuť psát. Takže jako každej podzim mě opustila múza a já na blog trochu kašlu.
Už jsem si našla čas na čtení, mám teď detektivkový období, takže jsem si jich teď z knihovny vytáhla asi pět. Čtyři z nich jsou od stejnýho spisovatele, starý asi padesát let, ale lepšího detektiva než Perryho jsem zatím nenašla (<3).
Zas jsem začla poslouchat dokola a dokola ty samý písničky od 3DG, protože ve mně navozujou příjemnej pocit.
Ve škole není nic novýho, nechce se mi o ní vůbec psát, ale po prázdninách píšeme asi miliardu testů, takže jsem nadšená.
Taky po nějaké době uvidim sestřenku, přijede k nám, doufám, že to nedopadne nějakou hádkou nebo tak, protože mám v poslední době často špatnou a popudlivou náladu, ostatní z toho moc radost nemají, no.
A už nakupuju vánoční dárky a pomalu a nenápadně vytahuju vánoční dekorace. Ale už jenom dva měsíce, žejo. Možná by pomohlo, kdyby začalo sněžit..Ale to fakt nechci, protože pak budu mít toho sněhu dost. A všímám si toho, že mám strašnou touhu vykoupit všechny čepice, šály a rukavice...Bože!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuu. yuu. | Web | 7. listopadu 2013 v 0:10 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.