article n.95

21. dubna 2013 v 19:45 | yawn |  I write
Jak si asi každej, kdo není naprostý ignorant, všiml, jaro už konečně přišlo. Vlastně jsem za to strašně ráda. V dny v březnu, kdy sněžilo, jsem myslela, že asi ukradnu někde mačetu a všechny koho potkám s ní rozsekám.
V neděli jsem se už vyvalovala na balkóně s knížkou a písničkama. Komu sejde na tom, že vzhledem k našemu špinavému balkonu jsem musela sedět na igelitce na které byla deka :D.
V pondělí jsem měla na devátou, takže jsem se skvěle vyspala. No, ale po osmé jezdí autobusy tak debilně, že nestíhám laborky z chemie. Já je teoreticky stíhám a skvěle, ale ten autobus přijede o čtvrt hodiny pozdě a pak to vysvětlujte vaší chemikářce. Bojím se dne, kdy si všimne, že na chemii chodím vždycky pozdě. Jela bych klidně dřívějším, ale to bych byla ve škole jaksi o dvacet minut dřív, resp. ještě deset minut před skončením první hodiny. Takže to radši budu chodit pozdě. Zatím :D. Už jsou to jen dva měsíce(a kousek). A pak ten den ubíhal normální tempem. Byla jsem zkoušená z latiny na milion slovíček a slovesné řady. Dostala jsem ke svému vělkému zarmoucení chvalitebnou. Vlastně jsem si pořádně oddechla, protože jsem měla trochu štěstí na slovíčka. Zeptala se mě jenom na jedno slovíčko čtvrté deklinace (kterou jsem celou nějak ignorovala a i všechna slovíčka k ní patřící), který jsem teda nevěděla, no. Ten den jsem taky zjistila, že máme mít ve dvojici připravený rozhovor do angličtiny. Tak jsem to s kamarádkou o přestávce vymyslela a bylo to v pohodě.
V úterý jsme psali test z angličtiny, bylo to celkem lehké, až na jeden článek a otázky k němu, ze svých odpovědí jsem měla rozporuplné pocity, protože jsem si říkala, že to, co tam píšu je asi blbost. Ale následující den jsem zjistila, že mám výbornou, takže asi v pohodě. Taky jsme psali z matiky, zrovna jsem to chápala, takže v matice mám už tři jedničky (třikrát hurá). Při testu jsem to učivo vysvětlovala své spolusedící, která se rozhodla všechny hodiny matematiky ignorovat a prochatovat je na facebooku. Takže ani nevěděla, že něco takového bereme. Taky jsem byla strašně naštvaná na své spolužačky, protože když bylo konečně hezky, tak asi jedna třetina naší skupiny těláku chtěla jít ven, ale ostatní hrály nachlazený, takže se nešlo. Hrály jsme floorball, takže jsem si to vynahradila (ne)chtěným mlácením hokejky do jejich dolních končetin. To víte, brankář musí bránit za každou cenu. Ve výtverce v zušce pořád malujeme Červenou karkulku. (PS: Jak se kteslí vlk?! Nutný:D)
Ve středu se nic moc nedělo nebo si aspoň nic nepamatuju. V hudebce jsme konečně brali dvacáté století (a moji oblíbenou hudbu v ní ^^). No, ke středě tady toho opravdu moc nebude. Tak jdu na čtvrtek. Konečně jsme šly v těláku ven, hrát softball. Stala se při tom jedna úsměvná událost, kdy se mě snažila jedna holka potopit, ale potopila spíš sebe. Někteří lidé jsou na tom opravdu hodně špatně :D. S kamarádkou jsme měly rozhovor do němčiny, na kterej jsme opět zapoměly. Vždycky jdeme první a strašně mě to štve :D Ale aspoň už to máme za sebou. Nastala tam trapná chvíle, kdy mi úplně vypadlo, co mám říkat, ale naštěstí někdo zrovna otravoval, tak ho učitelka okřikovala a ničeho si nevšimla a totéž se stalo i kamarádce, ale ničeho si nevšimla a dostaly jsme výbornou. Spolusedící pak odešla na očkování a já ve zbytku hodin psala Lucince dopis, který jsem někam založila a doteď ho hledám.
V pátek jsme si oznámili asi půl milionu testů, takže jsem byla opravdu nadšená. Naše skupinka měla projekt v dějepise na Francie v druhé polovině 19.století. Dostali jsme jedničku. Měli jsme tam ale scénku a já byla strašně nervźní a zkomolila jsem tam pár slov a vymyslela si slovo "slabější". Ale nevypadalo to, že by si někdo všimnul. V pátek jsem se opět pustila do pečení a upekla jsem apple pie, který dopadl fakt dobře a další den po něm nebylo ani vidu ani slechu, takže jsem v sobotu pekla další. V sobotu večer jsme pak ještě s taťkou dělali tiramisu, asi jsem teď kuchařský fanatik.
No a dneska ráno jsem šla se sestrou po půl roce bruslit, daly jsme si do těla a po návratu domů jsem půl hodiny ležela na posteli a odmítala se hnout. K hnutí mě donutila až vůně tátova hovězího masa, takže jsem se šla svorně naobědvat. No a zítra jdu opět bruslit, ale se dvěma kámoškama a pak jedu se sestrou do Olympie. Máme totiž v pondělí a úterý u nás na gymplu přijímačky a my máme ředitelský volno, úžasný! :-)
To je asi tak všechno. Nemám žádné nové fotky, takže takový chudý článek. Ale něco zase vyfotím :-) Mimochodem, do výročí jednoho roku asi stihnu stovku!

yawn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vendy vendy | Web | 21. dubna 2013 v 21:33 | Reagovat

jsi strašně chytrá , víš to:(:D? ale jsi šikovná a to se cení!!!
navíc mě štve, že ty chodíš malovat/kreslit do zušky a já tady dřepim a je mi jedno, že neumim kreslit a že jdu na školu, kde je hlavní hlavně tohle:(:D no, achjo.
nechceš někdy něco zveřejnit?:))))
achjo, máte se, že máte volno!:D tak si to užij a dej si do těla zas!!!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.