article n.94

13. dubna 2013 v 15:50 | yawn |  I write
Mám se fajn. Teda myslim. Já nevim. Mamka má blbou náladu a tak má potřebu ji zkazit i všem ostatním. Táta odjel k babičce (- ne kvůli mamce:D). Dnes k nám přijede mamčina kamarádka, jenom tady přespí. Nesnáším, když tady maj rodiče přátele :D Proto se na celou dobu zavřu v pokoji a vycházím z něj pouze v případě nutnosti. A taky nesnáším, když si o mě povídají:D Ať se klidně o svých dětech baví, ale ne když jsem doma.
Ve škole jsem to kupodivu přežila, vůbec nic mě tam nebaví :D Psali jsme z chemie. Myslim, že to bude dvojka. Z matiky mám jedničku, tzn. mám tam zatím tři jedničky. Super :D. Musím udělat na úterý dva referáty, grrr. Mám je s kamarádkou, ale ona má dneska taneční soutěž a zítra jede do Laa (a já se budu srát s referátama...) a v pondělí má trénink. Takže to zbylo na mě. :D Možná se na to vykašlu.
Zítra jedu se dvěma kamarádkama do města, asi do Olympie. S jednou se vítám každej den na deset minut v buse, s druhou jsem se neviděla asi dva měsíce. Takže se těším. Jenomže jsem teď totálně na mizině, protože jsem kupovala dárek jedné kamarádce. A ještě mám koupit dárek Yuu, jenomže nemám peníze!:D A pak ještě dárek pro ségru a sestřenici. Sakra lidi, co je to za zvyk rodit se na jaře?! Jenomže moje sestřenice mě v poslední době strašně sere, stala se z ní totiž strašná pipka, což je divný, když byla skautka:D Ale prostě nadává na všechno na svýho psa (kterýho strašně chtěla), na skaut, na školu, na mamku... Fakt nechápu, jak se může někdo takhle moc změnit. Letos s ní a s tetou jedeme na dovolenou, takže jestli se tam bude chovat jako kráva, tak na ni kašlu. Za celej rok se mi ani neozve, většinou se nějaký setkání snažím domluvit já...A že by mi napsala k vánocům nebo narozkám? Už jsem ztratila naději :)
Za tejden má Yuu narozky, takže si musíš počkat :(, a já svátek. A pak jsou dva dny ředitelskýho volna, protože jsou u nás na gympl příjimačky. A pak někdy jsou třídní schůzky. Už jen dva a půl měsíce a jsou prázdniny. A pak dovolená. Konečně.
Mimochodem, našla jsem boží obrázek pro Vendulku a Yuu :D Tady!:D
A už taky přemýšlím nad změnou vzhledu. Jenomže se mi do ničeho nechce, tak to ještě na chvilku odložím :D (změna: nakonec jsem se do toho vrhla:D)
yawn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snílek Snílek | Web | 20. dubna 2013 v 18:35 | Reagovat

Mě škola taky nebaví, ale musím vytrvat až do maturity, protože bez vzdělání mě nikdo nikam nevezme. Never give up! :) A aspoň máš pěkný známky ;)
Dva dny volna? Tak to se máte, závidím! My máme v pondělí od 4. vyuč. hod. a v úterý, kdy to mělo být stejný, si třídní vymyslela, že půjdeme na výstavu Karla Malicha a to dřív, než jsme se do školy měli doplazit (v 10:00) a ještě k tomu za vlastní peníze! Díky, Nino (tak se jmenuje), jsme ti z celého srdce vděční!

2 Snílek Snílek | Web | 20. dubna 2013 v 20:22 | Reagovat

Mě se totiž boty rozpadnou tak i tak, takže je to jedno, jestli si koupim značkový converse (jak jsem udělala před rokem) či obyč neznačkový :D jsem zkrátka "Kazibotka" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.