article n.91

4. dubna 2013 v 20:49 | yawn
Návrat do školy byl jako vždycky tragický, jelikož mi nějak nestačí ani devět hodin spánku- to je asi tím posunem času, vzhledem k tomu, že ani o prázdninách jsem se nevyspala. Hned v úterý jsme psali test z latiny, jehož výsledky naštěstí nemám a můžu tak prožít krásné klidné odpoledne. A pak jsme ještě psali slovíčka z angličtiny, ze kterých mám 1*- aspoň někde si držím pořád dobrý známky. Dozvěděla jsem se známky z biologie 1- a z občanky (máme tři známky vždycky:D) 1/2, 1/2, 1-. Což je celkem dobrá zpráva, jelikož tektonika ani politika mě nezajímá. Jakože takhle- nezajímá mě ta politika, co se učíme v občance, protože se učíme samý pro mě nedůležitý kraviny, ale občas se s tátou dívám na nějaký politický rozhovory a tak:D Ve středu jsem zjistila známku z diktátu, mám 2, což je fajn, opravdu by mě naštvalo, kdybych měla jenom jednu jedinou chybu v dlouhým diktátu a dostala dvojku. Vlastně já tam měla dokola (asi třikrát:D) jednu a tu samou chybu, ale to je jedno, byla tam třikrát :D. Dneska jsme psali test z němčiny, mohlo by to dopadnout nějak na jedničku nebo dvojku. Rozdala nám slohovky- úvahy, moje byla neskutečně trapná, tak i to přijde vždycky :D a dostala jsem výbornou.
Jinak se mám dobře, až na včerejšek, to jsem měla špatnou náladu, nevím ani proč. Prostě mi ji asi zkazila mamka, která do mě začala rejpat kvůli tomu, že hrozně moc věcí nejim a že neví, co mi má vařit a že můžu za to, že mi to nechutná. Jasně, jak kdybych to mohla ovlivnit, mami.
Včera mi taky došel balík, od Lucky, byl v něm vánoční a narozeninovej dárek, pět měsíců starej dopis a památník, ať jí něco nakreslím. Ještě včera jsem tam něco načmárala, abych na to nezapoměla, samozřejmě to jako vždy vypadá postiženě. No, co se dá dělat :D
Dneska u nás byla kamarádka, se kterou jsme pekly, myslím, že se nám to celkem povedlo a pak jsme dělaly referát do občanky (OSN, atd.). Možná sem zítra dám fotku našeho výtvoru (pekařského nikoli referát:D), možná ne :D Ale voní to hezky, ochutnáme to až zítra.

A jak jsem hezky slíbila, tak přidám i pár fotek z posledních i neposledních dní :D
/mobil/ únor 2013, snowboard, hory. tak zase za rok :-)

/mobil/ únor 2013, strašná zima, když na procházce potkáte ovce

/mobil/ únor 2013

duben 2013, jé, já mám balííík :D

duben 2013, když vám příjde přání od Yuu, kterému vůbec nerozumíte :D

duben 2013, náramek přátelství od Yuu

březen 2013, rubikova kostka :D

to je asi všechno, protože se mi vybíjí notebook, takže čau :D yawn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuu yuu | Web | 4. dubna 2013 v 22:12 | Reagovat

:D
nevím, co dodat :D
jen, že dárek k narozeninám dostaneš později :D
:D
někdy ti napíšu delší komentář :P :D

2 yuu yuu | Web | 4. dubna 2013 v 22:14 | Reagovat

P.S.: :D a to srdíčko se blbě kreslilo :D
P.P.S.: to je ten tvůj náramek ze všech barev který mám ! :D
P.P.P.S.: jdu se opět učit na čtvrtletku, tak bye :-*

3 yawn yawn | Web | 5. dubna 2013 v 13:28 | Reagovat

[1]: díky no :D
fajn :D

[2]: ale je to hezký :D
já vím :D
goodluck :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.