article n.90

1. dubna 2013 v 15:41 | yawn
V pátek jsme se sestřenkou jely do Vaňkovky, kde jsme prolezly obchody a zjistily, že nikde nic nemaj. Ona si koupila super modrý šaty. Pak jsme jely ještě do tesca, kde jsme koupily tvaroh a sušenky. Odpoledne jsme se totiž rozhodly upíct takovej tvarohovej koláč. Příprava netvrvala ani půl hodiny, pak jsme to jen hodily do trouby a bylo to. Celkem se nám to povedlo, až na to, že se nám spodní část lehce přilepila k formě, ale nic závažnýho :D Tohle uděláme i kamarádce, pro kterou jsme sháněly s kámoškou ten dárek, k narozeninám.
V sobotu jsme jely my tři s tátou k babičce. Tam jsme barvily vajíčka (jako každej rok:D) a poprvé jsem pletla pomlázku, pozor na mě!:D:D A zjistila jsem, že je to vcelku jednoduchý.
V neděli se sešla celá rodina k obědu a zjistili jsme, že sestřenka dostala ve skoropatnácti letech neštovice. Takže s tetou odjely pro něco na to (pro nějakej tekutej pudr pro mimina nebo co:D). No a ta ludra se rozhodla, že už se k babičce nechce vrátit, že bude radši doma (což je asi sedm minut od babičky). Takže už jsme ji se ségrou neviděly. Ona se nechtěla vrátit jenom proto, aby nemusela být u babičky, a radši si lenošila doma u notebooku, měla jsem chuť ji zabít, zvlášť proto, že ze sebe dělala strašného chudáka, že má 37°teplotu :D
A dneska jsme se už vrátili domů a já bych se asi rychle měla začít učit na zítřejší testy. Vždycky když takhle odjedu, mám pocit, že se tady toho strašně moc stalo a ono se vlastně nestalo vůbec nic.
Plánuju zas udělat nějakej fotopost, ale vzhledem k tomu, že se jaro nějak nechce vrátit, tak to můžu odložit :D
yawn


_____________________________________________________________________________________
Den pátý- šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nebývala udělala. 1. Nenechala tě změnit se. Teď už si vlastně nemáme, co říct a když si vzpomenu, že třeba před dvěma lety to bylo úplně jinak, je mi smutno.2. Nesnědla ten banánek v čokoládě, teď na něj mám chuť. 3. Pár hádek bych vrátila. 4. Míň seděla u ntb. 5. Víc bych si tě vážila než tenkrát. 6. Nezačala se s tebou bavit. Ublížila jsi mi dost a byla to vlastně jen ztráta času, když jsem pro tebe nic neznamenala. Vlastně jsi byla ráda, když ses mě zbavila, pamatuju si, jak jsi vesele odběhla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snílek Snílek | Web | 2. dubna 2013 v 17:29 | Reagovat

Jéé, tak to bych ty kytky klidně za kočičku vyměnila! Já totiž miluju kočky, ale...MAMKA :D ne, tak samozřejmě chápu, že by to byla akorát zátěž, jelikož já bydlím na intru v Praze, domů jezdím jenom na víkend a sestra bude od září v Praze taky, takže by se o tu chudinku musela starat mamka, což se jí moc nezamlouvá :D vždycky říká: "až budeš bydlet sama, pořiď si klidně slona" :D

Jo, to já bych taky měla tu šílenou chuť jí zabít - co já bych dala za to, kdybych měla babičku (alespoň jednu!) 7 minut od mýho domu! (Obě bydlí v Rusku.)

A nechceš sem přidat ochutnávku toho dortu? :) Úplně jsi mi udělala chutě!! :D

Jo, a máš moc pěkný záhlaví! ^^

2 Snílek Snílek | Web | 2. dubna 2013 v 20:23 | Reagovat

Chodím na Gymnázium Na Zatlance v Praze :) a ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.